forthenudespaces.dkTILBUD
Loop penisring
Se flere billeder
Sexshop.dk

Loop penisring

99,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt over kr. 599Fri fragt over kr. 599
Diskret og hurtig dag til dag leveringDiskret og hurtig dag til dag levering
14 dages returret14 dages returret

Beskrivelse

Loop penisring. Kategori: Pride. Pris: 99.00 kr. Penisring der kan give stærkere erektion Elastisk og komfortabel pasform Kan øge intensiteten af orgasmen Blød overflade i kropssikker silikone Nem at bruge og rengøre Køb hos Sexshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Loop penisring.

Hvad koster Loop penisring?

Loop penisring koster 99,00 kr.

Hvad er EAN / Produktid for Loop penisring?

EAN / Produktid for Loop penisring er 54437.

Hvilken kategori tilhører Loop penisring?

Loop penisring findes i kategorien Pride.

Hvor kan jeg købe Loop penisring?

Du kan købe Loop penisring hos Sexshop.dk.

Du er måske interesseret i