forthenudespaces.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Waitress Set L
Se flere billeder
Cottelli Collection

Waitress Set L

249,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt over kr. 599Fri fragt over kr. 599
Diskret og hurtig dag til dag leveringDiskret og hurtig dag til dag levering
14 dages returret14 dages returret

Beskrivelse

Cottelli Collection Waitress Set L. Kategori: Lingeri. Pris: 249.00 kr. Sweet black mini dress with white collar, front buttons and lace frills. Comes with a white apron to tie in the back. Dress: 90% polyester, 10% elastane. Apron: 100% polyester. Køb hos Sexshop.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Waitress Set L.

Hvad koster Waitress Set L?

Waitress Set L koster 249,00 kr.

Hvilket mærke står bag Waitress Set L?

Waitress Set L er fra mærket Cottelli Collection.

Hvad er EAN / Produktid for Waitress Set L?

EAN / Produktid for Waitress Set L er 27103741041.

Hvilken kategori tilhører Waitress Set L?

Waitress Set L findes i kategorien Lingeri.

Hvor kan jeg købe Waitress Set L?

Du kan købe Waitress Set L hos Sexshop.dk.

Du er måske interesseret i